Repræsentantskab

Bankens repræsentantskab

Fhv. skoleinspektør Ebbe Aggerholm
Fhv. skoleinspektør Ebbe Aggerholm
Gjerlev
El-installatør Sven Sand Andersen
El-installatør Sven Sand Andersen
Als, Hadsund
Slagtermester Lars Schou Andersen
Slagtermester Lars Schou Andersen
Lyngby, Skørping
Gårdejer Torben Andersen
Gårdejer Torben Andersen
Døstrup, Hobro
Lærer Majbritt Bendixen
Lærer Majbritt Bendixen
Støvring
Fhv. statsaut. revisor Jørgen Bertelsen
Fhv. statsaut. revisor Jørgen Bertelsen
Malling
Gårdejer Jens Bigum
Gårdejer Jens Bigum
Gislum, Aars
Forretningsindehaver Bent Bjørn
Forretningsindehaver Bent Bjørn
Brøndum, Hobro
Fhv. landpolitibetjent Niels Jørgen Bundgaard
Fhv. landpolitibetjent Niels Jørgen Bundgaard
Hadsund
Slagtermester Jens Carlsen
Slagtermester Jens Carlsen
Støvring
Mejeriejer Leif Lundgaard Christensen
Mejeriejer Leif Lundgaard Christensen
Vebbestrup, Hobro
Landpolitiassistent Karl Johan Christensen Clemmensen
Landpolitiassistent Karl Johan Christensen Clemmensen
Skørping
Elektriker Morten de Linde
Elektriker Morten de Linde
Arden
Gårdejer Palle Eriksen
Gårdejer Palle Eriksen
Aalestrup
Ergoterapeut Karna Rind Frandsen
Ergoterapeut Karna Rind Frandsen
Kielstrup, Hobro
Fotograf Søren Friis
Fotograf Søren Friis
Aars
Advokat Thomas Frisgaard
Advokat Thomas Frisgaard
Støvring
Forstander Jens Brix Grønhøj
Forstander Jens Brix Grønhøj
Haverslev, Nørager
Direktør Ole Grønlund
Direktør Ole Grønlund
Hobro
Vognmand Kaj Haferbier
Vognmand Kaj Haferbier
Vebbestrup, Hobro
Gårdejer Kristian Haldrup
Gårdejer Kristian Haldrup
Løgstør
Forsikringsudviklingschef Thorkild Neesgaard Hansen
Forsikringsudviklingschef Thorkild Neesgaard Hansen
Aars
Salgskonsulent Benny Henrik Hansen
Salgskonsulent Benny Henrik Hansen
Løgstør
Messedirektør Nicolaj Holm
Messedirektør Nicolaj Holm
Gravlev, Skørping
Direktør Carsten Højriis
Direktør Carsten Højriis
Gevninge, Roskilde
Direktør Jørgen N. Jacobsen
Direktør Jørgen N. Jacobsen
Støvring
Pedel Gert Jensen
Pedel Gert Jensen
Suldrup
Minkfarmer Ole Andreas Jensen
Minkfarmer Ole Andreas Jensen
Als, Hadsund
Gårdejer Birthe Berg Jensen
Gårdejer Birthe Berg Jensen
Thulstrup, Hobro
Centerchef Flemming Floor Jensen
Centerchef Flemming Floor Jensen
Hobro
Politiassistent Tom Dahl Jensen
Politiassistent Tom Dahl Jensen
Hobro
Efterskoleforstander Olav Storm Johannsen
Efterskoleforstander Olav Storm Johannsen
Ranum
Kontorassistent Vibeke Libach Justesen
Kontorassistent Vibeke Libach Justesen
Skjellerup, Hobro
Radioforhandler Niels Jørgen Jørgensen
Radioforhandler Niels Jørgen Jørgensen
Suldrup
Fhv. skattechef Flemming Kammersgaard
Fhv. skattechef Flemming Kammersgaard
Hammershøj, Tjele
Tømrermester Hans Jørgen Borup Kastberg
Tømrermester Hans Jørgen Borup Kastberg
Aars
Advokat Carsten Kjeldsen
Advokat Carsten Kjeldsen
Aars
Læge Mogens Kløve-Mogensen
Læge Mogens Kløve-Mogensen
Røjdrup, Hobro
Direktør Kaj Kragelund
Direktør Kaj Kragelund
Sørup, Støvring
Gårdejer Per Kragelund
Gårdejer Per Kragelund
Gandrup, Arden
Fysioterapeut Lars Kristensen
Fysioterapeut Lars Kristensen
Aars
Portspecialist Johnni Kristensen
Portspecialist Johnni Kristensen
Nørager
Direktør Jørn Kristensen
Direktør Jørn Kristensen
Roum, Møldrup
Gårdejer Ulrik Thimm Krogsgaard
Gårdejer Ulrik Thimm Krogsgaard
Vindblæs, Løgstør
Advokat Lars Kühnel
Advokat Lars Kühnel
Aalborg
Gårdejer Søren Ole Kvist
Gårdejer Søren Ole Kvist
Estrup, Støvring
Virksomhedsejer Kristen Langkjær
Virksomhedsejer Kristen Langkjær
Grydsted, Nibe
Gårdejer Otto Kjær Larsen
Gårdejer Otto Kjær Larsen
Ullerup, Fjerritslev
Skatterevisor John Ronald Larsen
Skatterevisor John Ronald Larsen
Hobro
Kontorassistent Anna-Lise Lassen
Kontorassistent Anna-Lise Lassen
Hobro
Dyrlæge Torben Lindbjerg
Dyrlæge Torben Lindbjerg
Andrup, Hobro
Revisor Poul Lundsgaard
Revisor Poul Lundsgaard
Als, Hadsund
Adm direktør Bo Lybæk
Adm direktør Bo Lybæk
Aabenraa
Direktør Svend Madsen
Direktør Svend Madsen
Hobro
Overlæge Hans Madsen
Overlæge Hans Madsen
Aalborg
Direktør Finn Hovalt Mathiassen
Direktør Finn Hovalt Mathiassen
Aars
Blomsterdekoratør Jacob Meulengracht
Blomsterdekoratør Jacob Meulengracht
Gentofte
Fhv. statsaut. revisor Steen Mikkelsen
Fhv. statsaut. revisor Steen Mikkelsen
Mårslet
Underdirektør Hans-Ole Møller-Madsen
Underdirektør Hans-Ole Møller-Madsen
Skørping
Radiotekniker Hans Jørgen Nielsen
Radiotekniker Hans Jørgen Nielsen
Hobro
Politibetjent Hans Jørgen Nielsen
Politibetjent Hans Jørgen Nielsen
Aalestrup
Autoforhandler Claus Stefan Nielsen
Autoforhandler Claus Stefan Nielsen
Kollerup, Fjerritslev
Murermester Peter Nielsen
Murermester Peter Nielsen
Nibe
Salgschef Toby Toudal Nielsen
Salgschef Toby Toudal Nielsen
Aarhus
Professor Christian Nielsen
Professor Christian Nielsen
Sjelle, Galten
Selvstændig Claus René Nielsen
Selvstændig Claus René Nielsen
Hobro
Tandlæge Jette Nykjær
Tandlæge Jette Nykjær
Aars
Vognmand Poul Eli Nymann
Vognmand Poul Eli Nymann
Skørping
Restauratør Jørgen Odgaard
Restauratør Jørgen Odgaard
Aars
Anlægsgartner Lisbeth Ottesen
Anlægsgartner Lisbeth Ottesen
Harlev, Aarhus
Malermester Erik Egelund Pedersen
Malermester Erik Egelund Pedersen
Gjerlev
Butiksindehaver Jette Rabøl Pedersen
Butiksindehaver Jette Rabøl Pedersen
Bonderup, Nørager
Civiløkonom Ulla Moth Postborg
Civiløkonom Ulla Moth Postborg
Hvornum, Hobro
Fhv. gårdejer Jens Chr. Poulsen
Fhv. gårdejer Jens Chr. Poulsen
Aars
Fuldmægtig Jette Rask
Fuldmægtig Jette Rask
Hobro
Gårdejer Jens Agner Rasmussen
Gårdejer Jens Agner Rasmussen
Gjerlev
Vognmand Egon Rokkedahl
Vognmand Egon Rokkedahl
Aalestrup
Borgmester Leon Sebbelin
Borgmester Leon Sebbelin
Øster Hornum, Støvring
Statsaut. ejendomsmægler Helle Aagaard Simonsen
Statsaut. ejendomsmægler Helle Aagaard Simonsen
Skørping
Bedemand Holger Skammelsen
Bedemand Holger Skammelsen
Hobro
Elinstallatør Marius Stubberup
Elinstallatør Marius Stubberup
Aars
Statsautoriseret ejendomsmægler Johnny Svendsen
Statsautoriseret ejendomsmægler Johnny Svendsen
Aars
Centerchef Poul Søndberg
Centerchef Poul Søndberg
Hobro
Tandlæge Jette Søndergaard
Tandlæge Jette Søndergaard
Aars
Gartner Jørgen Sørensen
Gartner Jørgen Sørensen
Aars
Direktør Kurt Flemming Sørensen
Direktør Kurt Flemming Sørensen
Støvring
Vognmand Niels Henrik Taudahl
Vognmand Niels Henrik Taudahl
Aars
Sygeplejerske Grethe Thomsen
Sygeplejerske Grethe Thomsen
Hobro
Gårdejer Henning Andreas Thorn
Gårdejer Henning Andreas Thorn
Gistrup
Gårdejer Lars Tolborg
Gårdejer Lars Tolborg
Hørby, Hobro
Direktør Lars Udby
Direktør Lars Udby
Aarhus
Økonomichef Eva Vestergaard
Økonomichef Eva Vestergaard
Hobro
Tømrermester Niels Vinther
Tømrermester Niels Vinther
Øster Bjerregrav, Randers
El-installatør Leif Aamann
El-installatør Leif Aamann
Suldrup
Tak for din tilmelding

Du vil modtage en email, hvor du skal bekræfte tilmeldingen. Herefter vil du fremover modtage gode tilbud og seneste nyt fra Jutlander Bank.

×
Tak for din tilmelding

Du vil nu fremover modtage gode tilbud og seneste nyt fra Jutlander Bank.

×